[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Ancamarketing
Forum Index » Profile for Ancamarketing » Messages posted by Ancamarketing
Message
Cine are pesti

Multumesc tare mult Faye pentru ajutor, raman datoare.

Poze mai bune, pe seara cand nu mai reflecta lumina de afara.

image
image
dan.pavelescu wrote:Am facut un filmulet pentru nevasta-mea si pentru fiica-mea, sa vada cum ma primesc ele acasa, cum se vede din perspectiva mea. Si asta se intampla in fiecare zi, fara gres
(nu se supara tanti Faye pentru offtopic)






Cine m-a pus sa ma uit inainte de micul dejun, acum nu mai am pofta de mancare. smilie smilie


LE: altul
Doar cu craci am.....
Grebla nu o dau
I a uita le cum stau.
Tocmai am tuns salcia creata din curte si am scos cam 4 bucati de craci, destul de grose, la vreo 2 metri, imbarligate etc.. Daca ai pe cineva care vine pe la Iasi, dar macar cu o dubita, ti le fac cadou.
Te-au incoltit grasii astia, Faye!

Pai normal ca vorbim mult daca voi nu spuneti nimic.

Offtopic

Ex: Se duce sotul meu la sedinta la scoala acum o luna jumatate si il intreb ce s-a vorbit - nu mare lucru, scurt. La o saptamana apare in grupul de la scoala, de pe facebook, ca tre' sa ne organizam, sa facem sa dregem ptr nush'ce activitate. Ii zic sotului si el foarte lejer - Pai s-a discutat la sedinta, nu ti-am spus. Deja e a patra activitate care s-a discutat la sedinta si el "a omis" sa-mi spuna.
Si asta e doar UN exemplu.

Merci de poze Adi, ce decolorati sunt.

Nasoala faza cu lipsa si incurcatul speciilor, deja platite.
Ori au dat cei de la Tropheus comanda gresit, ori angajatii care impacheteaza marfa de la crescatorul german sunt romani . Stiam ca numai la noi se fac incalceli de astea.

Kidding.
Si apoi mai e stresul sa se obisnuiasca in Moldova. . Saracii. Poate ne incanti cu o poza.
Multumesc Faye.
Ce se mai aude de pesti? Au aterizat?
Ce se mai aude de pesti? Vin astazi?
Cu mine cum ramane, ii trimiti dupa amiaza, ma uit la transport?
Faye wrote:Intrebare: De unde iau overflow?


Lucian wrote:overflow pe toata latimea bazinului si extern - il face cel care face bazinul


overflow ul e o cutie de sticla cu gauri de trecere pentru tevi, care seprind cu flanse etc, nu se poate cumpara separat, se face dupa dimensiune. Mai sunt unele porcarii chinezesti gata facute dar trebuie stat cu ochii pe ele.

Misto proiect, am sa il urmaresc poate invat si eu ceva. (Eu cand am intrebat nu a stiut nimeni )

Spor
Eu nu o sa fiu clar. Cum facem ii trimi?i direct sau ii tii vrei doua zile la tine? Merci
Merci de info. Ii asteptam.
Poate i-a ramas Ancistrusul in gat.
Abia astept. Mai ales ca le am facut si loc.
Doar ma laud
image
image
image
Multumesc.
Acum incepem numaratoarea inversa.
Da vorbim de aia la 37 lei buc, da?. Adica aproximativ 150 lei toti.
Poate nu luati de "haur" la 200 buc.
 
Forum Index » Profile for Ancamarketing » Messages posted by Ancamarketing
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com