[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: driku
Forum Index » Profile for driku » Messages posted by driku
Message
da...intr-adevar acum tre sa caut si un 865...
de la marbo l-am luat...nu stiu exact cat a costat pentru ca am trimis pe cineva sa imi ia...oricum ceva intre 20ron si 25ron...
cand am sunat la ei au zis ca au pe stoc Fluora! De 865 n-am intrebat...
ok atunci...pana acum un osram 865...daca nu primesc o parere mai buna cred ca o sa merg pe varianta asta! merci!
salut...am un acvariu 60Lx30lx30h...am pus un Osram Fluora 18w 60cm.Ce tub imi recomandati sa pun langa el?daca pun un Philips simplu cu lumina rece nu e bine?(il iau din bucatarie)
driku wrote:
ReBella wrote:Daca esti din Bucuresti este foarte simplu sa faci rost de Osram Fluora.De aici :

MARBO TRADE

Telefon: 021 253 08 18 ; 021 253 08 19 ;
Fax: 021 253 08 20
Adresa: Str. Popa Lazar, nr. 5-25, BUCURESTI - ROMANIA
Email: office@marbo-media.ro

Localizare pe harta:
http://www.bucuresti.com.ro/index.html/search?ShowOnMap=1&xMap=-468&yMap=337&streetID=3415


merci mult ReBella...sper sa gasesc!



merci inca odata...am gasit Osram Fluora...se poate inchide!
ai pm
ReBella wrote:Daca esti din Bucuresti este foarte simplu sa faci rost de Osram Fluora.De aici :

MARBO TRADE

Telefon: 021 253 08 18 ; 021 253 08 19 ;
Fax: 021 253 08 20
Adresa: Str. Popa Lazar, nr. 5-25, BUCURESTI - ROMANIA
Email: office@marbo-media.ro

Localizare pe harta:
http://www.bucuresti.com.ro/index.html/search?ShowOnMap=1&xMap=-468&yMap=337&streetID=3415


merci mult ReBella...sper sa gasesc!
aveti cumva si neoane de vanzare?m-ar interesa ceva pentru plante...un fluora...
cumpar osram fluora 18W 60cm sau ceva asemanator!

dricutzu2004@yahoo.com
0722.740.905
a mai ramas unul singur!are cam 7cm...
catalos wrote:daca ar fi sa mai faci unul identic-si la fel, (bineinteles daca mai poti) ce pret ai solicita pt el?


multumesc


pai e foarte usor de facut asa ceva...nu stiu de ce ai vrea sa mai dai si bani...pe mine nu m-a costat nimic primul filtru extern DIY...al doilea m-a costat putin (fiind mai profi asa :-P )...aaa,probabil nu ai timp!la asta nu m-am gandit!

foarte frumos anubias-ul!se pare ca se poate si very low tech
aha...merci de info. ma pun pe cautat buturugi si pietris
buturuga e criminala...e cumparata sau preparata de tine?
aia e marsilea de jos? cum se procedeaza cu plantele astea mici? cum le faci sa stea in nisip?
donez un mascul de betta splendens!
au mai ramas doi!
da...se poate si asa...am incercat eu ! acum depinde cum vrea omul...
eu am gasit tot ce mi-a trebuit in Hornbach! am facut filtrul si merge impecabil!
varietatea albino...am 4 bucati, unul e mai mare (cam 5-6cm) si 3 mai mici (cam 3-4cm)
sau schimb cu o pereche de guppy,molly,platy...etc!
image[/url]
nu ii mai vand...ii donez!thread nou la donatii!
closed
varietatea albino...am 4 bucati, unul e mai mare (cam 5cm) 3 mai mici (cam 3-4cm)
3ron bucata, 10ron daca se cumpara toti odata!

sau schimb cu o pereche de guppy sau zebre,neoni,platty
 
Forum Index » Profile for driku » Messages posted by driku
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com