[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: gxg_coman
Forum Index » Profile for gxg_coman » Messages posted by gxg_coman
Message
Se poate inchide.
Donez 4 pesti Tetra GloFish (mov, portocaliu, roz, rosu), 3 femele creveti si 2 Corydoras (bronze, julii).
Pe langa ei se poate dona si planta care se vede in imagini (nu ii mai stiu denumirea).
Va rog sa ma contactati la telefon sau pe whatsapp.
0784253753
Donez 4 melci maturi si aproximativ 30 de pui de-ai lor(sunt foarte mici). Sunt foarte activi si productivi. Melcii maturi sunt prezentati in cele doua imagini atasate. Accept doar predare personala in Bucuresti.
Faptul ca sunt singurii melci pe care ii am in acvariu si i am vazut depunandu-si "ouale" din care au iesit puii.
Asta este un post de educare si mustrare a membrilor fara experienta sau de donatii? Intreb pentru ca poate este vina mea si am postat unde nu trebuie.
Au aparut mai greu
Donez doi melci maturi si aproximativ 8-10 pui de-ai lor. Melcii maturi sunt prezentati in cele doua imagini atasate. Accept doar predare personala in Bucuresti.
Donez doi Molly (mascul+femela). Ii dau doar in Bucuresti sau in zonele adiacente prin predare personala.
Daca cineva este interesat am si un melc obtinut clandestin la achizitia unei plante.
Pentru detalii ma gasiti la tel. 0784253753
 
Forum Index » Profile for gxg_coman » Messages posted by gxg_coman
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com