[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez xifo si betta splendis  XML
Forum Index » Schimburi
Author Message
Monique
Junior member

Joined: 13/11/2004 12:07:02
Messages: 60
Location: Bucuresti-Baba Novac
IP:
Offline

Donez o pereche de xifo (femela +mascul) si o femela de betta albastra.
Sunt perfect sanatosi, doar ca fara sa-mi dau seama am cam facut o ciorba in acvariu si nu da bine.
Femela de betta trebuie sa o dau pentru ca am inteles ca nu este indicat sa ti nici macar o pereche de betta! doar un mascul intr-un acvariu...si normal ca vreau sa tin masculul
Daca ii vrea cineva ma gaseste la tel: 0744.538.338- zona Balta Alba-Bucuresti.
Dar am o rugaminte, sa aveti grija de ei.
[Yahoo!]
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

Offtopic : Nu stiu de la cine ai inteles tu ca nu poti tine o pereche de betta in acvariu.E revoltator , cum sa nu poti?Daca nu se bat e ok , masculul e mult mai fericit daca are si el dupa cien sa alerge.Iti spun asta pentru ca acum vreo luna si ceva eram si eu la fel de nelamurit in legatura cu modul de a tine betta in acvariu.Si mi s-a raspuns foarte clar ca se poate .Citeste aici daca vrei sa te convingi:
http://www.acvariu.ro/forum/viewtopic.php?t=128

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
 
Forum Index » Schimburi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com