[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
vand acvariu cu tot ce ii trebuie  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
liviujosceanu
Member

Joined: 06/06/2004 00:45:45
Messages: 139
Location: Craiova, cv 9
IP:
Offline

salutari! vand acvariu de 200 L cu tot cu pesti si plante si neoane , capac facut de mine filtru intern internal power filter sp 1800L scoate 1000l/h, plante frumoase si multe nush cum se numesc! am 7 feluri de plante misto , pesti am : 8 gourami adulti (10-15) cm fiecare , xifori 12 (2 masculi si restul femele ) si astia mari , mulinezi 8, sanitari 4 mari ( 2 maro cu pete negre si 2 lungi ca somnii), 2 guppy 4 scalari mari , 6 conchonus (deia galbeni ) 4 tetrazona , 2 nush decare sunt , incalzitor, vibrator sare scoate bule eu il am sa scoata in 3 locuri aer in acvariu in colturi si in mijloc ( pe geamul din spate ) cam atat.
tot ce am enuntat aici le dau cu 250 euro negociabil.
daca va intereseaza puteti sa ma cautati pe yahoo messenger la : eu_liviu2005 sau bengosul_l . eu sunt din craiova !
[Yahoo!]
sk_bruce
Member

Joined: 16/03/2005 10:46:12
Messages: 105
Location: Tg.-Mures, Romania
IP:
Offline

nu ca insinuez ceva. car4 care e motivul.. se pare ca te lasi de meseria asta

Intr-o balta neagra / Patru ochi luceste... / Ce sa fie oare? / Cred ca e doi peste.
[Yahoo!] [MSN] [ICQ]
liviujosceanu
Member

Joined: 06/06/2004 00:45:45
Messages: 139
Location: Craiova, cv 9
IP:
Offline

mda ... cam asa . in vacantza o sa fiu numai plecat .. la mare , la munte , pe la tzara ... si am si nevvoie de niste bani ca asa nu l-as da .. este super frumos acvariul
[Yahoo!]
adi_ci23
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 28/11/2004 19:50:47
Messages: 333
Location: alba iulia jud alba
IP:
Offline

mai oameni..... am ajuns sa ne vindem placerile vietii pt un concendiu de 2 sapt?

decat pe uscat, mai bine in apa
[Email] [Yahoo!] [MSN]
liviujosceanu
Member

Joined: 06/06/2004 00:45:45
Messages: 139
Location: Craiova, cv 9
IP:
Offline

daca stateam plecat 2 saltamani era bine . eu stau mai mult .. in jur de 2 luni . si la mine in bloc am numai vecini de kko ... nu pot sa ii las sa imi aibe grije de acvariu ... ca daca il las pe mana astora se duce acvariul meu . nu intereseaza pe nimeni acvariul ? inca astept m,esaje
[Yahoo!]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com